Objednávky odosielame vždy v stredu večer, ďakujeme za každú jednu. 🎁✨

Doprava

Kedy mi príde moja zásielka?

Objednávky, ktoré sú zároveň aj uhradné zvyčajne odosielame do 3-5 pracovných dní.

Všetky zásielky posielame doporučene a prvou triedou Slovenskej pošty alebo Packetou, takže zásielka k Vám v rámci Slovenska môže doraziť už na druhý pracovný deň po podaní.

Summa sumárum, zásielku môžete mať doma najskôr do 3 pracovných dní od zaplatenia. 

Vieme sa vždy dopredu dohodnúť. Pokiaľ potrebujete, aby vám zásielka prišla do určitého dátumu, alebo jednoducho skôr, prosím radšej neriskujte a napíšte. Odporúčame pre rýchlejšie spracovanie využiť platbu kartou a v košíku využiť miesto na poznámku pre odkaz, že potrebujete čo najrýchlejšie odoslanie.

Posielate aj mimo Slovenska?

Áno, Karouch balíčky posielame do celého sveta. V takom prípade trvá doručenie trochu dlhšie - väčšinou tri pracovné dni od podania do Českej republiky. Do zvyšku sveta treba rátať s približne dvoma týždňami.

Koľko stojí doprava?

Poštovné v rámci Slovenska a Česka stojí rovnako od 3,5 do 3,9 eur v závislosti, ktorý spôsob prepravy si vyberiete. V tejto cene máte odoslanie doporučeného balíka prvou triedou a ekologické balenie vašej objednávky.

Zásielky s hodnotou nad 55 eur majú poštovné v rámci SR a ČR ZDARMA.

Zvyšok sveta obsluhujeme za poplatok 9 eur.

Aké sú možnosti dopravy?

Slovenská pošta/ Česká pošta

Packeta

Môžem si prevziať objednávku aj osobne?

Osobný odber momentálne nie je možný. Z našich skúseností však osobný odber spôsobí viac chaosu, ako úžitku. :) S Poštou máme dobré skúsenosti.

Naše produkty si môžete osobne pozrieť, či zakúpiť už mnohých partnerských predajniach na Slovensku a v Čechách - Kde? - navštívte sekciu "Kontakty".