Karouch dizajn blog

 • Ženy, kvety a láska. Kreslím to, čo mi je blízke, hovorí ilustrátorka Kristína Hlinová

  Vzťah s našim patnerom či partnerkou je to najcennejšie, čo máme. A teraz, v čase pandémie, si ho treba o to starostlivejšie strážiť.

  Vytvorili sme preto praktický plánovač pre páry s názvom Dnes Večer. Zdobia ho ilustrácie od našej dobrej kamarátky a skvelej ilustrátorky Kristíny Hlinovej. Prečítajte si rozhovor, v ktorom približuje svoju tvorbu, život aj jej pohľad na vzťahy počas pandémie:

 • Ešte stíhate: 9 tipov na slovenské a české dizajnové darčeky

  Zase raz neviem….. Čo im mám tento rok kúpiť pod stromček??Budem sa veru musieť ešte poriadne zamyslieť. No rada by som sa s Vami podelila o tipy ...
 • Aby čierny piatok nebol čierny aj pre túto planétu

  Všetky nákupy na našom eshope počas Black Friday víkendu budú 100% uhlíkovo neutrálne.
 • Klimatická kríza najviac postihuje chudobných ľudí: Slovenská nadácia má plán, ako im pomôcť

  V Karouchovi sme sa rozhodli, že musíme vracať prírode to, čo nám dáva. Preto spolupracujeme s nadáciou Integra, ktorá unikátnym spôsobom bojuje proti následkom klimatickej krízy a mení životy ľudí, ktorí na zmenu klímy najviac doplácajú. Prečítajte si o ich úžasnom projekte a o tom, ako môžete byť jeho súčasťou.
 • Život sa spomalil. Ako dobre!

  Už takmer mesiac žijem v takej polovičnej karanténe. Ešte pred vypuknutím vírusu na Slovensku sme odišli k rodičom do Žiliny. Celé dni trávime doma...